logo

details van de producten

Created with Pixso. Thuis Created with Pixso. Producten Created with Pixso.
Titaniumstaaf
Created with Pixso.

ASTM F67 Titanium Ronde Staaf 3mm-350mm Gegloeid

ASTM F67 Titanium Ronde Staaf 3mm-350mm Gegloeid

Merknaam: LHTi
Modelnummer: Titaniumstaaf
MOQ: 50 kg
Betalingsvoorwaarden: T/T, , L/C, Western Union, PayPal
Toeleveringsvermogen: 300000 kg per maand
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst:
China
Certificering:
ISO9001:2015; TUV; SGS;BV
Diameter:
3 mm-350 mm
Materiaal:
Zuiver/legeringstitanium
Oppervlak:
Helder, Opgepoetst, het Inleggen
Voorwaarde:
Onthard; M
MOQ:
50 kg
Verpakking:
Standaard exportverpakking
Verpakking Details:
Triplexdoos met zacht schuim voor extra bescherming
Levering vermogen:
300000 kg per maand
Markeren:

Het Titanium Koppelstang van ASTM F67

,

De opgepoetste Ronde Bar van het Oppervlaktetitanium

,

De Elektrodenstaaf van het titaniumlassen

Productbeschrijving

ASTM F67 Titanium ronde staaf 3 mm-350 mm

Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. produceert al meer dan 16 jaar titaniumproducten en levert gegrilde titaniumstaven en -staven volgens ASTM F67, ASTM B348,ASTM F136 en AMS 4928 voor medische en industriële kopers wereldwijdHet gepolijste staafoppervlak is vrij van scheuren en putten en beide uiteinden zijn afgevlakt om de lengtetolerantie en een schoon uiterlijk te behouden.

Technische specificaties

StandaardASTM B348, ASTM F67, ASTM F136, AMS 4928
MateriaalkwaliteitKlasse 1, Klasse 2, Klasse 5, Klasse 9, Klasse 23 (Klasse 5 ELI)
Diameter3 mm tot 350 mm
Grootte van de voorraad3 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 20 mm, 30 mm
Lange1000 mm tot 6000 mm, of gesneden tot de gewenste lengte
Productstatuskoudgewalst (Y), warmgewalst (R), geglooid (M), vast
VormRonde balk, vierkante balk, hexbalk
OppervlakteGlanzend, gepolijst, in zuurzet
Voorwaardegeallieerd

Chemische eisen

GraadNCHFeOAlVPdMo.NiTi
Gr10.030.080.0150.200.18/////bal
Gr20.030.080.0150.300.25/////bal
Gr50.050.080.0150.400.205.5-6.753.5-4.5///bal
Gr70.030.080.0150.300.25//0.12-0.25//bal
Gr90.030.080.0150.250.152.5-3.52.0-3.0///bal
Gr120.030.080.0150.300.25///0.2-0.40.6-0.9bal

Fysieke eigenschappen

GraadTensile (ksi)Tensile kracht (MPa)Opbrengst (ksi)Gewicht van de verpakkingVerlenging (%)
Graad 1352402013824
Graad 2503454027520
Graad 3654505538018
Graad 4805507048315
Graad 513089512082810
Graad 7503454027520
Graad 9906207048315
Grade 12704835034518
Graad 2312082811075910

Diametertolerantie

Diameter (mm)h7h8h9h10h11h12
3 tot 61218304875120
6 tot 101522365890150
10 tot 1818274370110180

De letter h staat voor een tolerantiebereik van -x tot +0, en de letter H staat voor een bereik van -0 tot +X.

Gedetailleerde afbeeldingen

Annealed ASTM F67 titanium round rod polished surface

Gr5 titanium round bar 3mm to 350mm diameter

Pickled and polished titanium bar packed in plywood box

Productieproces

Titanium spons en hoofdlegeringen worden samengeperst tot elektroden, gesmolten, gesmeed tot billets, vervolgens met precisie gesmeed, bewerk en afgewerkt tot staven,dus elke partij heeft een stabiele microstructuur en een schoon gepolijst oppervlak.

Kwaliteitsborging

Producten worden geproduceerd volgens erkende normen zoals ASTM, AMS en ASME, en inspectieverslagen van derden zijn beschikbaar in het kader van een ISO-kwaliteitsmanagementsysteem.Visuele inspectie bevestigt dat het oppervlak vrij is van gebreken en zwarte vlekken, wordt de chemische samenstelling getest om aan de eisen van de klant te voldoen en worden de mechanische eigenschappen vóór levering gecontroleerd.