logo

details van de producten

Created with Pixso. Thuis Created with Pixso. Producten Created with Pixso.
Titaniumstaaf
Created with Pixso.

ASTM B348 Gr1 Titaniumstaaf Ductiliteit en gebruik

ASTM B348 Gr1 Titaniumstaaf Ductiliteit en gebruik

Merknaam: LHTi
Modelnummer: Titaniumstaaf
MOQ: 30 kg
Prijs: $20.00~$30.00/kg
Betalingsvoorwaarden: T/T, , L/C, Western Union, PayPal
Toeleveringsvermogen: 300000 kg per maand
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst:
China
Certificering:
ISO9001:2015; TUV; SGS;BV
Diameter:
3 mm-350 mm
Materiaal:
Zuiver titanium
Oppervlak:
Helder, Opgepoetst, het Inleggen
Voorwaarde:
Onthard; M
MOQ:
30 kg
Verpakking:
Standaard exportverpakking
Verpakking Details:
De triplexdoos met zacht schuim voor extra bescherming, Standaard het Titaniumbar van het de Uitvoer
Levering vermogen:
300000 kg per maand
Markeren:

ASTM GR1 titanium ronde staaf

,

titaniumstaaf met garantie

,

van titanium voor industrieel gebruik

Productbeschrijving

Gr1 Titanium Staaf: De Kwaliteit Die U Kiest Voor Ductiliteit

Gr1 is de zachtste en meest vormbare van de commercieel zuivere titaniumkwaliteiten, en die enkele eigenschap is de reden om het te kopen. Deze pagina legt uit waar Gr1 zich verhoudt tot Gr2 en de legeringen, welke norm daadwerkelijk van toepassing is op een Gr1 staaf, en wat de opties voor diameter, toestand en oppervlak betekenen op een inkooporder.

Waar Gr1 Zich Verhoudt in de Familie

Het verschil tussen Gr1 en Gr2 zit in interstitiële inhoud, niet in legering. Gr1 bevat zuurstof tot 0,18 procent en ijzer tot 0,20 procent, tegenover 0,25 en 0,30 voor Gr2. Lagere interstitiële elementen betekenen een lagere treksterkte, 240 MPa in plaats van 345, en een hogere rek, 24 procent in plaats van 20. Niets anders scheidt hen: beide zijn ongelegeerd, beide zijn volledig corrosiebestendig, beide lassen schoon.

Kwaliteit Zuurstof max IJzer max Trek/vloeigrens MPa Rek
Gr1 0,18% 0,20% 240 / 138 24%
Gr2 0,25% 0,30% 345 / 275 20%
Gr5 Ti-6Al-4V 0,20% 0,40% 895 / 828 10%
Gr7 0,25% 0,30% 345 / 275 20%
Gr12 0,25% 0,30% 438 / 345 18%

Dat gat van ongeveer 100 MPa is klein in absolute termen, maar doorslaggevend bij het vormen. Een onderdeel dat verschillende koudvormingspassen, een krappe buigradius of een zwengel nodig heeft, zal barsten bij Gr2 waar Gr1 vloeit; een onderdeel dat belasting draagt, zal overontworpen zijn in Gr1 waar Gr2 volstaat. Kiezen tussen hen is een kwestie van het proces, niet van het metaal.

Wat Vierentwintig Procent Rek Koopt

Hoge rek is de licentie om te vervormen. Het maakt koud buigen tot een radius dicht bij de staafdiameter, spoelen, koppen, zwengelen en draadrollen in plaats van draadsnijden mogelijk. Gewalste draden zijn sterker dan gesneden draden omdat de nerf de draadwortel volgt in plaats van erdoorheen te worden gesneden, en Gr1 neemt dat rollen zonder de oppervlaktescheuren die een hardere kwaliteit bij kleine diameters kan vertonen.

Dezelfde zachtheid is een bewerkingsprobleem. Gr1 is gomachtig, het galoppeert in plaats van te chippen, het verhardt door werk onder een bot gereedschap en het schuurt tegen roestvrij staal en tegen zichzelf. Scherpe positieve geometrie, hoge voeding, overvloedige koelvloeistof en een stijve opstelling zijn belangrijker bij Gr1 dan bij Gr5, en een werkplaats die Gr2 succesvol draait, is niet automatisch ingesteld op Gr1.

Welke Norm Geldt Voor Een Gr1 Staaf

De oorspronkelijke pagina vermeldt ASTM B348, F67, F136 en AMS 4928 samen. Slechts twee daarvan kunnen van toepassing zijn op Gr1. B348 is de norm voor staven, knuppels en smeedstukken en is het juiste algemene document. F67 behandelt gewalst commercieel zuiver titanium voor chirurgische implantaten in Gr1 tot Gr4. F136 behandelt Ti-6Al-4V ELI, wat Gr23 is, en AMS 4928 behandelt Ti-6Al-4V, dus geen van beide kan worden gebruikt om een Gr1 staaf te certificeren.

Norm Behandelt Van toepassing zijnde kwaliteiten Typisch product Let op
ASTM B348 Titanium staaf, knuppel, smeedstuk Gr1 tot Gr5, 7, 12 Ronde, vierkante, zeskantige staaf De staafnorm zelf
ASTM F67 Gewalst CP titanium voor chirurgische implantaten Gr1 tot Gr4 Medische staaf en draad Niet voor Gr5
ASTM F136 Ti-6Al-4V ELI voor implantaten Alleen Gr23 Implantstaaf Kan Gr1 niet certificeren
AMS 4928 Ti-6Al-4V staaf, draad en smeedstukken Alleen Gr5 Luchtvaartstaaf Geen Gr1 document
ASTM B381 Titanium smeedstukken Gr1 tot Gr5, 7, 12 Ringen, schijven, blokken Smeedstukken, geen staafmateriaal

Dit is belangrijk bij goederenontvangst. Een certificaat dat F136 citeert tegen een Gr1-hitte is op zijn best een administratieve fout en op zijn slechtst een vervanging, en een koper die het accepteert, heeft geen verdediging als de staaf later een chemische controle faalt. Vraag naar de norm en de kwaliteit op dezelfde regel van het certificaat, en controleer of de twee overeenkomen.

Diameter, Lengte en Toestand

Het attribuutblok op deze pagina geeft een diameterbereik van 3 tot 350 mm, terwijl de specificatietabel verder naar beneden 0,8 tot 500 mm geeft. Beide zijn echt, maar ze beschrijven verschillende dingen: 3 tot 350 mm is het bereik dat als standaardvoorraad op deze pagina wordt aangeboden, en 0,8 tot 500 mm is de capaciteit van de familie. Vraag voor een maat buiten het eerste bereik voordat u voorraad aanneemt.

Lengte wordt opgegeven als 500 tot 6000 mm of naar klantwens. Toestand is gegloeid, gemarkeerd met M, met koudgewalst en warmgewalst ook beschikbaar. Oppervlak is helder, gepolijst of gebeiteld, en de gepolijste optie wordt gespecificeerd waar een scheurvrije huid belangrijk is voor vermoeidheid of voor een zichtbaar onderdeel. Twee platte uiteinden en een gecontroleerde lengtetolerantie zijn de moeite waard om in de bestelling op te nemen, omdat gezaagde staven die niet vierkant zijn, aan de machine meer kosten dan ze aan de fabriek besparen.

Toepassingen Waar Gr1 Wint

Gr1 is de gebruikelijke keuze voor platingrekken, anodes, warmtewisselaarcomponenten die worden gewalst of gebogen, chemische procesapparatuur, cryogene onderdelen en medische instrumenten die vorming in plaats van sterkte vereisen. In zeewater weerstaat het aanval net zo goed als Gr2, maar de lagere vloeigrens betekent dat dunnere secties meer doorbuigen, dus drukdragende onderdelen bewegen normaal gesproken naar Gr2 of Gr7.

Waar een onderdeel zowel gevormd als sterk moet zijn, is het antwoord meestal om te vormen in Gr1 en vervolgens Gr2 te specificeren voor het eindproduct, of om Gr2 op temperatuur te vormen. Geen van beide is een vervanging die stilzwijgend mag worden gemaakt, en een tekening die Gr1 noemt, mag niet in Gr2 worden geleverd met het argument dat het sterker is.

Bestelnotities

Vermeld de norm en de kwaliteit samen, de diameter met zijn tolerantieklasse, de lengte en de afwerking van de uiteinden, de toestand en het oppervlak, en het testpakket. Een 3.1 certificaat volgens EN 10204 met chemie, trekresultaten en het hittenummer is normaal, en een PMI-controle bij levering is goedkope verzekering. De beschrijving van het matrijs-smeedproces die is overgenomen van de oorspronkelijke pagina, is achtergrondinformatie over hoe smeedstukken uit staven worden gemaakt; het is niet de route waarlangs een gewalste of getrokken ronde staaf wordt geproduceerd, en het mag niet worden gelezen als een proces specificatie voor dit product.

Productafbeeldingen

ASTM B348 Gr1 titanium round bar

ASTM B348 Gr1 titanium round bar